ChatBox

Τελευταίο 7 Φωνές:

Chuck

14 Νοέμβριος, 2018, 03:32:39 μμ
Tournament 18.11

Chuck

14 Οκτώβριος, 2018, 08:59:25 πμ
Τουρνουά 28/10 !

Harmonious5

18 Ιούλιος, 2018, 10:49:34 πμ
Καλησπέρα. Ενδιαφέρεται κανεις για μάχη 750 πόντων? Βρίσκομαι στην Γλυφάδα, αλλά μπόρω να έρθω και στο Dragon's Den.

Chuck

01 Ιούλιος, 2018, 10:43:37 μμ
Τουρνουά στις 15/7.

Gandalf

06 Ιούνιος, 2018, 11:11:05 μμ
Τουρνουά την Κυριακή 10/6  8) 8)

admin

27 Φεβρουάριος, 2018, 12:46:57 πμ
Τουρνουά στις 4 Μαρτίου

woodelf

27 Ιανουάριος, 2018, 12:09:39 μμ
Κυριακή 28/1/18  μπορεί κανένας για μάχη ;;;;

Εμφάνιση 50 τελευταίων

Θέμα: Lotr Fun stuff  (Αναγνώστηκε 16043 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Gandalf

• Χρήστος
  • Administrator
  • Guild member
  • You shall not pass!
« στις: 26 Ιανουάριος, 2011, 11:19:40 μμ »
Λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα για να βάζουμε όλες τις γελοιογραφίες και αστεία βίντεο σχετικά με τον Άρχοντα των δαχτυλιδιών που βρίσκουμε στο νετ.  ;D

« Τελευταία τροποποίηση: 26 Ιανουάριος, 2011, 11:21:50 μμ από Gandalf »
Many are my names in many countries. Mithrandir among the Elves, Tharkun to the Dwarves; Olorin I was in my youth in the West that is forgotten, in the South Incanus, in the North Gandalf, to the East I go not.

Αποσυνδεδεμένος Gandalf

• Χρήστος
  • Administrator
  • Guild member
  • You shall not pass!
« Απάντηση #1 στις: 26 Ιανουάριος, 2011, 11:44:34 μμ »
Η αγαπημένη μου παρωδία στο Lotr  8)

Hilarious Lord of The rings Parody (featuring Jack Black)
Many are my names in many countries. Mithrandir among the Elves, Tharkun to the Dwarves; Olorin I was in my youth in the West that is forgotten, in the South Incanus, in the North Gandalf, to the East I go not.

black rider

• Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: 27 Ιανουάριος, 2011, 12:04:31 πμ »
δεν μπορω να κοροιδευω η να βλεπω να κοροιδευουν κατι στο οποιο εχω αφιερωσει πολυ χρονο κ το αγαπαω.αχρηστο topic Gandalf.my opinion.

Αποσυνδεδεμένος Gandalf

• Χρήστος
  • Administrator
  • Guild member
  • You shall not pass!
« Απάντηση #3 στις: 27 Ιανουάριος, 2011, 11:57:56 πμ »
Να αποκτήσεις χιούμορ :P
Κοίτα αν σε ενοχλεί τόσο μπορείς να μην διαβάζεις το θέμα :)
Και μένα δεν μου αρεσουν παρωδίες που το μόνο που κάνουν είναι να βρίζουν ή λίγο πολύ να βγάζουν όλους τους χαρακτήρες gay (κυρίως μερικά που doublάρουν ήχο από πάνω) Αλλά υπάρχουν και άλλα που είναι πολύ πετυχημένα, όπως το παρπάνω βίντεο.

« Τελευταία τροποποίηση: 27 Ιανουάριος, 2011, 12:00:22 μμ από Gandalf »

black rider

• Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: 27 Ιανουάριος, 2011, 08:22:36 μμ »
ΑΙΣΧΟΣ :(

Αποσυνδεδεμένος darkavenger

• Guild member
  • *
« Απάντηση #5 στις: 27 Ιανουάριος, 2011, 09:54:45 μμ »
σιγά μωρή λουκρητία που θίχτηκες κιόλας   :P :P
άστον κόσμο να γελάσει!!

θα έβαζα κι εγώ μερικά αλλά είμαι νουμπίδι και δεν ξέρω πως   :D
"Last of all Hurin stood alone.He wielded an axe two-handed;and it is sung the axe smoked in the black blood of the troll-guard of Gothmog until it withered, and each time that he slew Hurin cried 'Aure entuluva!Day shall come again!Seventy times he uttered that cry;but they took him at last alive..

Αποσυνδεδεμένος Gandalf

• Χρήστος
  • Administrator
  • Guild member
  • You shall not pass!
« Απάντηση #6 στις: 27 Ιανουάριος, 2011, 10:31:27 μμ »
Link για βίντεο απλά γράψε το link και το παίρνει.
Για εικόνες αφού πατήσεις το Απάντηση είναι το εικονίδιο κάτω από το l των πλαγίων γραμμάτων που λέει picture. Γράψε το λινκ πάλι και κάνε το highlight και πάτα το κουμπί.(ή πάτα πρώτα το κουμπί και γράψε το λινκ  [img] αναμεσα σε αυτά [/ img] που βγαίνουν με το κουμπί)

Αποσυνδεδεμένος darkavenger

• Guild member
  • *
« Απάντηση #7 στις: 28 Ιανουάριος, 2011, 12:39:42 πμ »
too many words...brain malfunctioning....error..erro r..error

:P :P
"Last of all Hurin stood alone.He wielded an axe two-handed;and it is sung the axe smoked in the black blood of the troll-guard of Gothmog until it withered, and each time that he slew Hurin cried 'Aure entuluva!Day shall come again!Seventy times he uttered that cry;but they took him at last alive..

black rider

• Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: 28 Ιανουάριος, 2011, 07:48:52 μμ »
ο Gandalf δινει οδηγιες κ για βλακες :P

Αποσυνδεδεμένος High Lord Lexothyras

• Guild member
  • *
  • In chess you have to crush the opponent's mind!
« Απάντηση #9 στις: 24 Φεβρουάριος, 2011, 07:43:26 πμ »
A ρε Gandalf!!!-Na sai καλά ρε!!!-αφού το είδα μετά γέλασα τόσο πολύ που δάκρυσαν τα μάτια μου και όχι μόνο αυτό αλλά από την πολλή ένταση μέτα μου ήρθε και λόξιγκας!!!! Και μου έκανε εντύπωση αυτό γιατί γενικότερα απεχθάνομαι τις παρωδίες και τον σαχλό τρόπο που απομυθποποιούν καταστάσεις πρόσωπα και γεγονότα...αλλά εδώ σου βγάζω το καπέλο!!!-Η αλήθεια είναι όμως ότι μόνο άνθρωποι που έχουν αφιερώσει χρόνο και την ψυχή τους σε αυτό αλλά και αγαπάνε το όλο θέμα του Άρχοντα στις όποιες εκφάνσεις του ie μοντελισμός,λογοτεχνία αλλά και γλωσσολογία-μόνο και μόνο αυτοί έχουν το δικαίωμα να τον σατιρίζουν που και που!-τρομερή παρωδία μπράβο σου εύγε!!!

Αποσυνδεδεμένος Gandalf

• Χρήστος
  • Administrator
  • Guild member
  • You shall not pass!
« Απάντηση #10 στις: 24 Φεβρουάριος, 2011, 01:08:03 μμ »
ΟΙ παρωδίες που το μόνο που κάνουν είνια να περνάνε λόγια από πάνω από βίντεο και να προσπαθούν να βγάλουν γέλιο βρίζοντας ή παριστάνοντάς τους όλους gay δεν μου αρέσουν καθόλου, είνια απλά σάχλες από κομπλεξικούς. Αλλά αυτό το βίντεο ήταν Jack Black, όνομα εγγύηση για σάτιρα και γέλιο ;D

• Guild member
  • *
« Απάντηση #11 στις: 24 Φεβρουάριος, 2011, 08:20:04 μμ »
Και ένα παράξενο πράγμα...όσες φορές κι αν το δώ δεν μπορώ να πώ ότι το βαριέμαι...πάντα με εκπλήσσει ευχάριστα με αποτέλεσμα να ξεκαρδίζομαι για άλλη μια φορά! :P :P :P :D ;D

Αποσυνδεδεμένος Gimli343

• Guild member
  • *
  • There are plenty for the both of us !!!!
« Απάντηση #12 στις: 14 Μάρτιος, 2011, 10:18:01 μμ »
mama to troo to fai mou !!!!!!!!!! :P :P :P
V.G Gimli343

Αποσυνδεδεμένος Gandalf

• Χρήστος
  • Administrator
  • Guild member
  • You shall not pass!
« Απάντηση #13 στις: 30 Μάιος, 2011, 12:59:55 πμ »
Μεγάλη καφρίλα (προειδοποιώ) αλλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας, εγώ πάντως γέλασα :P
Ένα το Ούρουκ Χάι

• Guild member
  • *
« Απάντηση #14 στις: 31 Μάιος, 2011, 12:27:52 πμ »
Από την μία βέβαια αποτελεί ύβρη για το άξιον εστί του Ελύτη απο την άλλη όμως σίγουρα εξυψώνει το όλο νόημα του Άρχοντα που προσιδιάζει πολύ με το ύφος του ποιήματος...---Α!!! και επίσης με μια  ποιο ανάλαφρη ματιά θα έλεγε κανείς ότι είναι απολαυστικό!!!---Μπράβο Gandalf!!! :D